Pojištění

Problematika pojištění je velmi náročná disciplína, která vyžaduje úzkou specializaci.

Ve spolupráci s odborníky na různé oblasti pojišťovnictví zajišťujeme našim klientům vysokou kvalitu služeb i v této oblasti. Správně vybrané a nastavené pojistné produkty jsou spolu s finančními rezervami základním pilířem zabezpečení každé rodiny a majetku.

Díky naší úzké spolupráci s advokátními kancelářemi našim klientům nabízíme bezkonkurenční servis spočívající v auditu jejich současných pojistných smluv a v případě potřeby následné optimalizaci jejich pojistného portfolia jak po stránce nákladové, tak především po stránce právní. Cílem je dosáhnout maximální pojistnou ochranu za odpovídajících cenových podmínek.

Potřeby a cíle klientů se neustále vyvíjí a mění, a proto jsou důležité pravidelné servisní schůzky, jejichž smyslem je udržovat portfolio pojistných smluv aktuální. Pokud dojde k pojistné události, zajišťujeme klientům maximální informační podporu tak, aby dosáhli maximální možné pojistné plnění.

Pokud jste se již v minulosti setkali s tím, že Vám pojišťovna neplnila co měla (životní pojistky, povinné ručení, apod.) postaráme se o to, aby došlo k nápravě této situace. Díky našemu know-how jsme schopni v této oblasti dosáhnout pro naše klienty velmi zajímavých výsledků.

V pojištění jsme připraveni pro Vás řešit:

  • Životní pojištění
  • Majetkové pojištění
  • Povinné ručení
  • Pojištění automobilů a motocyklů
  • Cestovní pojištění
  • Podnikatelské či odpovědnostní pojištění
  • Vymáhání plnění od pojišťoven

Díky široké škále pojistného portfolia od většiny pojišťoven na českém trhu je zaručena nejvyšší možná míra objektivity.

Připojte se do prémiové rodiny našich spokojených klientů

Našim klientům jsme za uplynulý kalendářní rok zprostředkovali úvěry v objemu

0 000 000 000

Chcete se k nim také přidat?

Odeslat zprávu