Investice

Každý máme svoje potřeby, cíle a přání. Naším úkolem je Vám pomoci vyhledat vhodnou kombinaci spořících a investičních nástrojů k jejich naplnění.

Základem kvalitního investičního rozhodnutí je důkladná analýza klientských potřeb. Zakládáme si na absolutní otevřenosti a úplnosti poskytovaných informací. Srozumitelnou formou s Vámi budeme diskutovat možnosti, které finanční trh nabízí, a současně Vás budeme informovat o možných investičních rizicích, abyste mohli učinit správné rozhodnutí i v této oblasti.

Mezi světovou veřejností je velmi rozšířené investování přes nástroje kolektivního investování, tzv. podílové fondy. Investování do podílových fondů chápeme jako alternativu, resp. doplnění standardních spořících produktů jako je stavební spoření, termínované a spořící účty. Zhodnocování finančních prostředků přes podílové fondy je obecně chápáno jako rizikové, což je způsobeno především nízkou informovaností široké veřejnosti  o podílových fondech a jejich fungování a samozřejmě historickou zkušeností části z nás z počátku devadesátých let.

K oblíbeným způsobům kolektivního investování patří pravidelné investice, které rozkládají riziko v čase a současně umožňují participovat na nízkých nákupních cenách v době, kdy si finanční trhy nevedou příliš dobře a většina neinformované veřejnosti „prodává“.  Pokud investujeme pravidelně i v době poklesu finančních trhů, kumulujeme aktiva, která kupujeme levněji s potenciálem vyššího zhodnocení v době růstu.

Příklad investování v čase:

  • 1500 Kč měs. investováno na 20 let.
  • Vloženo celkem: 360.000 Kč
  • Pesimistický vývoj: 540.000 Kč
  • Očekávaný vývoj: 670.000 Kč
  • Optimistický vývoj: 810.000 Kč

Jedná se o předpokládaný vývoj u inteligentního portfolia s automatickým uzamykání výnosů.

Nevědomost a neznalost je největší nebezpečí každého drobného investora. Jsme připraveni Vám přehlednou formou umožnit nahlédnout do světa investic. Klademe si za cíl, aby naši klienti získali kvalitní informace o možnostech kolektivního investování přes podílové fondy a mohli se rozhodnout, zda a jak budou svoje finanční prostředky zhodnocovat přes tyto finanční nástroje.

Připojte se do prémiové rodiny našich spokojených klientů

Našim klientům jsme za uplynulý kalendářní rok zprostředkovali úvěry v objemu

0 000 000 000

Chcete se k nim také přidat?

Odeslat zprávu