Lenka Tučková Lenka Tučková

Lenka Tučková

hypoteční specialista

Stát na vlastních nohou, dělat co mě baví a mít radost z toho, co za mnou zůstává - to vše mi přináší moje práce, díky které jsem našla sebe samu. Vystudovala jsem vysokou školu ekonomického směru a ve světě financí se pohybuji víc než 15 let. Práce s financemi mě bavila vždy a jsem jedna z toho mála šťastlivců, která může říct, že moje práce je mi koníčkem a baví mě stále víc. Všichni moji klienti jsou pro mě inspirací a zároveň odměnou, každá hypotéka je pro mě výzvou, která mi přináší nové zkušenosti. Velice si vážím důvěry svých klientů a je to pro mě jedna z těch nejdůležitějších součástí mé práce.

Mé motto

„Tajemství, jak se posouvat dál, je začít.”

Ozvěte se mi ještě dnes

Osobní reference mých klientů

ověřené z hodnocení a recenzí Google.com a Firmy.cz

zdroj: Google.com
Srpen 2022
Petr

Děkuji za pomoc při zařizování hypotéky. Profesionálně odvedená práce. Paní Lenka Tučková je nejen profesionál, ale také skvělý člověk. Světlana Begunová

zdroj: Google.com
Červenec 2022
Small lake - zahradní jezírka a závlahy

Paní Tučková dokázala to co v bance říkají že nejde, i přes mé podnikání a nedostatečně vysoké příjmy jsme vybojovali dvě hypotéky, za což ji moc děkuji a doporučuji!

zdroj: Google.com
Červen 2022
Ondřej Bárta

Téměř 10 let skvělé spolupráce s paní Ing. Lenkou Tučkovou. Naprostá důvěra! Komplexní vyřešení mnoha složitých financováních! Velmi profesionální a zároveň srdečný přístup! Zdánlivě neřešitelné výzvy ve financování byly vždy úspěšně dosažené!

zdroj: Google.com
Červen 2022
Tomas Kratochvil

Rád bych poděkoval paní Ing. Tučkové z Brna za naprosto profesionální a rychlý servis. Vyřízení hypotéky proběhlo velice rychle a za opravdu maximalně výhodných podmínek. Je vidět zkušenost a dobré vztahy s bankami. Rozhodně doporučuji využít služby profesionála. Sam jsem si dělal “průzkum”, ale podmínky jaké zařídila paní Tučková byly zdaleka nejlepší. Všechnu administrativu zpracovala velmi rychle během několika dnu a dokonce jsme podepisovali smlouvu u ni v kanceláři. Jo, a moc díky za výbornou kávu! ? Tomas Kratochvil, Brno, projekt Sypka v Sokolnicích

zdroj: Google.com
Květen 2022
Jolana Zouharová

Ráda bych se podělila o pozitivní zkušenosti s naprosto profesionálním přístupem ke klientům paní Ing. Lenky Tučkové. Paní Tučková zvládla na jedničku připravit ty nejlepší podmínky pro různé klienty i komunikaci s několika bankovní ústavy pro náš developerský projekt. Jen díky ní byla komunikace, příprava podkladů i samotné vyřízení hypotečních úvěrů pro budoucí vlastníky bytů práce příjemná, velice efektivní a především 100% úspěšná. Ing. Tučková je skvělý odborník s absolutním přehledem o trhu, schopná výtečně poradit a připravit pro každého optimální řešení. PŘI ROZHODOVÁNÍ, JAK NEJLÉPE FINANCOVAT NEMOVITOST ČI PROJEKT, JEDNOZNAČNĚ DOPORUČUJI ING. LENKU TUČKOVOU!

zdroj: Google.com
Květen 2022
Rastislav Medveď

Spolupráca s pani Lenkou Tučkovou prebehla na vysokej profesionálnej úrovni. Je skvelý človek a odborník vo svojej oblasti, má skvelý prehľad a svojim klientom odporučí vždy tie najlepšie možnosti. Som veľmi rád, že som mohol spolupracovať s pani Tučkovou a už teraz sa teším na spoluprácu pri ďalších projektoch.

zdroj: Google.com
Květen 2022
Dagmar Rezacova

Spolupráci z paní Ing. Lenkou Tučkovou doporučuji ze 100%. Její osobní přístup, odborné znalosti i trpělivost s výkladem všech podrobností k finančním otázkám je více než vynikající. Služby spojené s firmou Premium Financial Services jsou maximální. Paní Tučková je nápomocná vždy, kdykoliv potřebuji odbornou informaci nebo pomoc, prostřednictvím emailu, telefonu nebo osobně v kanceláři. Paní Ing. Lenka Tučková má mou plnou důvěru.

zdroj: Google.com
Květen 2022
Kristýna Karch

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Ing. Lence Tučkové za její skvěle odvedenou práci, profesionalitu, empatii, osobní přístup a bezproblémovou rychlou komunikaci. Paní Tučková o své klienty pečuje i po vyřízení hypotéky. Sama se nám ozvala kvůli refinancování první společně sjednané hypotéky, díky čemuž jsme se na ní s důvěrou a bez váhání obrátili i s dotazem na sjednání další hypotéky. Opět vše proběhlo hladce, rychle, s pozitivním přístupem a ochotou řešit ihned danou situaci. V paní Tučkovou máme obrovskou důvěru, dělá svou práci na víc než 100%. Díky ní jsme si pořídili náš vysněný domeček. Děkujeme!

zdroj: Google.com
Listopad 2021
Jana Nováková

Dobrý den, chtěla bych na tomto místě poděkovat společnost Premium Finance s.r.o., zejména pak paní Ing. Lence Tučkové se kterou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Paní Tučková je v oblasti financí výjimečně profesionální, dokáže vyřešit nastolený problém a najít tu nejvhodnější alternativu pro každého klienta. V neposlední řadě, bych také ráda ocenila její lidský přístup, vstřícnost a rychlou bezproblémovou komunikaci. Za paní Lenkou Tučkovou jsem dojížděla 160 km, ale stálo to za to. Nyní jezdí ze stejné vzdálenosti za paní inženýrkou i mí známí, kteří jsou také maximálně spokojeni.

zdroj: Google.com
Říjen 2021
Michaela Judová

Dobrý den, chtěla bych se podělit a zároveň doporučit společnost Premium Finance s.r.o. zejména paní Ing. Lenku Tučkovou!! Paní Lenku Tučkovou nám doporučili naši kamarádi, kteří na paní Lenku pěli samou chválu a říkali, že zvládne nemožné. Paní Tučkovou jsme tedy s manželem kontaktovali, aby nám pomohla s hypotečním úvěrem na náš vysněný dům. Paní Lenka od první okamžiku komunikovala velice vstřícně, přátelsky a neuvěřitelně rychle, byla vždy připravená na jakoukoliv překážku, která by mohla nastat. Paní Ing. Lenka Tučková je osoba na pravém místě, kéž by takových lidí bylo na světě více. Vždy se snaží poradit a vyjít maximálně vstříc! Překonala s námi velké strasti, byla nám vždy oporou a stále je!! Pro paní Ing. Lenku Tučkovou nic není nemožné!! Překoná s Vámi jakékoliv překážky a vždy ke spokojenosti klienta, její odbornost je na maximální úrovni. Paní Lenka Tučková je pro nás úžasný člověk, kterému budeme vždy vděčni za vše co pro nás udělala!!! Pokud tedy nevíte na koho se obrátit, tak jedině na paní Lenku z Premium Financial Services s.r.o.

Celý tým Premium Finance

Připojte se do prémiové rodiny našich spokojených klientů

Našim klientům jsme za uplynulý kalendářní rok zprostředkovali úvěry v objemu

0 000 000 000

Chcete se k nim také přidat?

Odeslat zprávu