Kateřina Szwedová Kateřina Szwedová

Kateřina Szwedová

hypoteční specialista

V oblasti financí se pohybuji již déle než 12 let a za tuto dobu jsem velkému množství klientů pomohla nejen k vlastnímu bydlení, ale také k optimalizaci osobního či rodinného rozpočtu. Každý klient je pro mne jedinečný a dlouhodobá spolupráce samozřejmostí.

Mé motto

„Zajímám se o budoucnost, protože v ní hodlám strávit zbytek života.”

Ozvěte se mi ještě dnes

Osobní reference mých klientů

ověřené z hodnocení a recenzí Google.com a Firmy.cz

zdroj: Google.com
Květen 2022
Jirka Langer

Mohu vřele doporučit, zejména pak profesionální přístup a pomoc paní Szwedove při zajišťování hypotečního úvěru; rychlá komunikace, přátelské jednání, vyjednání nejvýhodnějších podmínek úvěru, ochota pomoci, bez paní Szwedove bych nevyřešil asi nic. Moc děkuji za pomoc.

zdroj: Google.com
Květen 2022
Rudolf Tkáčik

S paní Szwedovou mám již dlouholeté zkušenosti a i když si jako klient vybírám dost složitá řešení, paní Szwedová mě vždy dokáže splnit co slíbila. Děkuji za to.

zdroj: Google.com
Květen 2022
Jakub Hrehovčík

Spolupracuji s paní Szwedovou již pár let (od roku 2017), kdy se v mé hlavě zrodil nápad postavit si dům. Nebál bych se říct, že bez paní Szwedové bych to nedokázal. Vždy perfektně poradila, produkt vysvětlila (a to tak, že to pochopí i finančně negramotný jedinec). Velké plus je individuální přístup, pamatuje si historii klienta, tzn. není třeba znova a znova opakovat co a jak, navíc sama čas od času zavolá a doporučí další kroky. Za mě klidně i 10 hvězdiček, kdyby to bylo možné!

zdroj: Google.com
Září 2021
Gabriela Kucerova

Refinancování hypotečního úvěru pro mě zařizovala paní Kateřina Szwedová a musím říct, že jsem byla velice spokojena. Profesionální přístup, rychlost, flexibilita, odbornost a mnoho jiné. Poprvé jsem v roce 2017 s paní Szwedovou vyřizovala mou 1. hypotéku, a když jsem se rozhodla pro refinancování, opět jsem ji oslovila, jelikož má naprosto skvělý přístup, je velice ochotná a snaží se pomoct při každém problému, který se při získávání hypotéky vyskytl. Na všechny otázky, které jsem měla odpověděla, vše vysvětlila, mohu jen doporučit.

zdroj: Google.com
Červen 2021
Lucie Dardova

S Premium Finance mám jen výborné zkušenosti a to především díky paní Kateřině Szwedové, která mi pomohla s vyřízením již dvou hypotečních úvěrů. Je velmi profesionální, pečlivá, vstřícná a hlavně milá. Je radostí s ní spolupracovat :)

Celý tým Premium Finance

Připojte se do prémiové rodiny našich spokojených klientů

Našim klientům jsme za uplynulý kalendářní rok zprostředkovali úvěry v objemu

0 000 000 000

Chcete se k nim také přidat?

Odeslat zprávu