Robert Skoupil Robert Skoupil

Robert Skoupil

hypoteční specialista

K práci ve financích jsem se dostal v roce 2007 a hned jsem pochopil, že to je obor, kterému se chci věnovat, protože to je služba, která mi z pohledu klienta dává dlouhodobě smysl. Mám rád zdánlivě neřešitelná zadání, protože jen tak se můžu posouvat dál a mým klientům plnit jejich přání.

Mé motto

„Čiň lidem to, co chceš, aby činili oni Tobě.”

Ozvěte se mi ještě dnes

Osobní reference mých klientů

ověřené z hodnocení a recenzí Google.com a Firmy.cz

zdroj: Google.com
Únor 2023
Jan Kropík

Byli jsme velmi spokojeni se službami pana Roberta Skoupila - ze všech 4 poradců z různých společností, které jsme oslovili, nám dokázala najít nejlepší řešení a nejvýhodnější podmínky, a celá domluva probíhala s příjemným klidem. Za nás velmi doporučujeme.

zdroj: Google.com
Listopad 2022
Betty Divis

Před pár lety jsme řešili hypotéku a sama jsem se na to necítila a k poradcům jsem byla skeptická. Kolegové mi doporučili pana Roberta Skoupila a musím říct, že tak fajn člověka, co dělá svoji práci na jedničku a s úsměvem jsem vážně nepotkala. Pan Skoupil je profík, už jsme s ním řešili druhou hypotéku, pojištění všeho možného, penzijní, životní a investiční. Jsme maximálně spokojeni. Robert je velice přátelský, komunikativní a kamarádský. Vřele doporučuji.

zdroj: Google.com
Duben 2022
Denisa Svobodová

Měli jsme zkušenost spolupracovat s panem Robertem Skoupilem. A když bych měla být upřímná, tak dle mého vykouzlil z ničeho něco. Získat hypotéku by se nám bez něj určitě nepodařilo. Je velmi otevřený, to znamená že vidí možnosti i tam, kde my je nevidíme. Nezměnil nám život jen tím, že nám pomohl k vlastnímu bydlení, ale i tím, co nám do života přinesl i on sám jako osobnost a jakým výzvám nás postavil. Jsem mu velmi vděčná a určitě ho doporučuju dál. Pro mě není nic lepšího než osobní přístup, a ten byl na milion procent. Díky Roberte!

Celý tým Premium Finance

Připojte se do prémiové rodiny našich spokojených klientů

Našim klientům jsme za uplynulý kalendářní rok zprostředkovali úvěry v objemu

0 000 000 000

Chcete se k nim také přidat?

Odeslat zprávu