Radka Říhová Radka Říhová

Radka Říhová

hypoteční specialista

Nikdy by mě nenapadlo, jak pestrý bude můj profesní život. Obrovská energie a chuť poznávat ze mě udělala kousek ekonoma, kousek právníka, část pedagoga i stavaře. Všechny své zkušenosti chci investovat do svých klientů, být jim nápomocna při řešení jejich cílů a plánů, které souvisí s jejich bydlením. Radka je jméno slovanského původu, jehož výklad je "radující se". Nositelky tohoto jména jsou obětavé, spolehlivé a přátelské. Věřím, že svým přístupem k práci a ke svým klientům tento výklad potvrzuji a s důvěrou se na mě budou obracet i nadále.

Mé motto

„Nejvíc obdaruje budoucnost ten, kdo dává všechno současnosti.”

Ozvěte se mi ještě dnes

Osobní reference mých klientů

ověřené z hodnocení a recenzí Google.com a Firmy.cz

zdroj: Kontaktní formulář na webu premiumfinance.cz
Září 2022
Milan Kocek

Vynikající spolupráce s paní Radkou Říhovou. Vše proběhlo úžasně bez problémů. Perfektní domluva, výborné doporučení, velmi rychlé jednani. Doporučuji! Ještě jednou děkuji za perfektní spolupráci.

zdroj: Google.com
Srpen 2022
Jana Hrušková

Srdečně děkujeme za pomoc a profesionální přístup paní Radce Říhové, s kterou jsme řešili hypoteční úvěr. Není co vytknout, s tak vysokou profesní úrovní se setkáváme opravdu zřídka. Za nás můžeme 100 % doporučit. Přejeme paní Radce Říhové další spokojené klienty!

zdroj: Google.com
Květen 2022
Miroslav Čech

Vynikající spolupráce s paní Radkou Říhovou. Vše proběhlo mnohem lépe, než jsem očekával. Perfektní domluva, špičkový servis, výborné doporučení, velmi rychlé a seriózní jednání. 5 hvězdiček je málo :) Doporučuji!

zdroj: Google.com
Květen 2022
Kateřina Ornstova

Chtěli bychom poděkovat paní Říhové za skvělý přístup. Smlouvy nám dovezla doslova až pod nos :) Vše vysvětlila, zařídila a zaurgovala.

zdroj: Firmy.cz
Březen 2022
Juraj K 92

Seriózní a profesionální firma, klobouk dolů před paní Radkou Říhovou, oceňuji profesionální chování ,výborný způsob jednání a přístup :) mohu jedině doporučit

zdroj: Google.com
Únor 2022
Eva Mikešová

Na podzim 2021, jsem řešili s paní Mgr. Radka Říhová, MBA Hypoteční specialista, hypotéku. Paní magistra byla profesionální, velmi milá a rychlá. Maximální spokojenost. Děkujeme

zdroj: Google.com
Prosinec 2021
Jana Soukopová

Dobrý den. Chtěla bych moc poděkovat paní Radce Říhové za zprostředkování hypotéky. Bylo mi velkou ctí pracovat s paní Říhovou a mohu jen vřele doporučit. Její přístup je velmi profesionální a také osobitý. Lepšího člověka jsem si přát ani nemohla. Je to člověk na správném místě a opravdu bych ji chtěla za vše touhle cestou moc poděkovat. Její nasazení při řešení bylo úžasné a společnými silami jsme to dotáhli do vysněného konce. Jsem velice vděčná za to jakým způsobem jsme spolu spolupracovali bylo to prostě boží

zdroj: Google.com
Prosinec 2021
Radek Mikloško

Společnost Premium Financial Services určitě doporučuji Všem, zvláště pak paní Radku Říhovou. Její profesionální a zároveň přátelský a milý přístup je neuvěřitelný! To se nevidí každý den :-) To, co jiné společnosti nezvládli vyřídit ani za 3 měsíce, vyřídila paní Radka během cca 10 dnů! Touto cestou jí patří mnohokráté díky!!

zdroj: Google.com
Listopad 2021
Ivana HLOUŠKOVÁ

Dobry den,chtěla bych moc poděkovat paní Radce Řihové za zprostředkování hypotéky.Jen díky jejímu úsilí ,profesionálnímu přístupu a hlavně přes veškeré problémy, to nevzdala a já jsem získala zpět dům po rodičích,kde jsem vyrůstala.Její ochotný a hlavně lidský přístup je v dnešní době vzáctností.Touto cestou je to,jen malé poděkování ,co pro mne udělala.Paní Radku Řihovou všem co potřebuji finanční pomoc vřele doporučuji.Ještě jednou VELKÝ DÍKY !!!

zdroj: Google.com
Červen 2021
Michaela Petrusova

Všem může vřele doporučit paní Radku Říhovou, díky ní můžeme konečně dodělat bydlení ❤️ komunikace byla velmi dobrá, na všem jsme se bez problémů domluvili. Kdyby jsme něco potřebovali dalšího určitě se na ni ráda opět obrátím.

zdroj: Google.com
Červen 2021
Hana Hnátková

Mohu vřele doporučit paní Radku Říhovou. Prostě skvělá a velmi milá. Komunikace a všechno ostatní na jedničku. Moc děkuji za pomoc.

zdroj: Google.com
Červen 2021
Tomas Jezek

Spolupracoval jsem s paní Radkou Říhovou. Rychlá a věcná komunikace, srozumitelně podaná nabídka spolupráce. Doporučuji.

Celý tým Premium Finance

Připojte se do prémiové rodiny našich spokojených klientů

Našim klientům jsme za uplynulý kalendářní rok zprostředkovali úvěry v objemu

0 000 000 000

Chcete se k nim také přidat?

Odeslat zprávu