Eva  Remešová Eva  Remešová

Eva Remešová

hypoteční specialista

Mám radost, když mohu dělat lidi kolem sebe šťastné a vidět, jak se jim plní sen. Na mé práci mě baví jedinečnost a specifičnost každého úvěrového případu. Je zde velký prostor pro individuální přístup a obchodní empatii, které jsou mi profesně velmi blízké.

Mé motto

„Jediný způsob, jak odvádět skvělou práci, je milovat to, co děláte!”

Ozvěte se mi ještě dnes

Osobní reference mých klientů

ověřené z hodnocení a recenzí Google.com a Firmy.cz

zdroj: Google.com
Květen 2022
IB

100% Doporučuji. Byla radost spolupracovat s paní Evou Remešovou. Bez její pomoci, fantastického profesionálního servisu, ochoty a vstřicnosti bychom jen těžko vyřídili veškeré náležitosti tak rychle a efektivně pro koupi domu, hypotéky a pojištění. Paní Remešová za nás vše v co nejkratší době vyřídila a se vším profesionálně poradila. Děkuji za skvělou spolupráci a nadstandartní servis

zdroj: Google.com
Květen 2022
Miluše Vejchodová

Byla jsem se službami maximálně spokojená. Paní Remešová je velmi milá a vstřícná, ochotná a profesionální. Ujala se mé situace s maximálním nasazením, vše za mne vyřídila. Ten pocit, že je tu pro Vás je velmi v dnešní době cenný. Vřele všem doporučuji.

zdroj: Google.com
Květen 2022
Nikol Pallova

Touto recenzí bych velice ráda poděkovala za mě a za manžela paní poradkyni Evě Remešové za její ochotu, empatii, znalosti (na mých milion dotazu kolem hypotéky paní Remešová s přehledem odpověděla na všechny a krásně vysvětlila) a v neposlední řadě za lidskost a pochopení, které jsou i v tomto oboru velmi důležité. Paní Remešovou vždy ráda doporučím. Ještě jednou dekujeme.?

zdroj: Google.com
Duben 2022
Marek

Profesionální jednání, rychlost, ochota a především naprosto vynikající osobní přístup. Chtěl bych touto cestou pochválit paní Remešovou za naprosto bezkonkurenční přístup ke klientovi!

zdroj: Google.com
Prosinec 2021
Ondřej Chlád

Rychlá komunikace. Vřelý přístup. Příjemné prostředí. Řešil jsem hypotéku bez realitky, paní Ing. Eva Remešová byla velmi ochotná a pohotová. Mohu jedině doporučit.

zdroj: Google.com
Prosinec 2021
Kateřina Kašparová

Rádi bychom se podělili o velmi kladné zkušenosti s paní Evou Remešovou. K naší komplikovanější situaci se stavěla velmi profesionálně a hlavně lidsky. Na každý náš dotaz reagovala velmi rychle a ochotně (a že jich bylo ;-). Můžeme ji jen doporučit. Děkujeme

zdroj: Google.com
Červen 2021
Ivana Smerkova

Doporučuji. Spolupráce s paní Evou Remešovou byla výborná. Ochotná, profesionální a vše potřebné zařídila a vysvětlila.

zdroj: Google.com
Červen 2021
Michal Trepáč

Veľká spokojnosť so službami Premium Financial Services a najmä s profesionálnym prístupom pani Evy Remešové, ktorá nám pomohla expresne vybaviť najvýhodnejšiu hypotéku a pripravila nám finančné riešenie na mieru.

zdroj: Google.com
Červen 2021
Anna Vavrikova

Ráda bych doporučila finanční poradkyni paní Evu Remešovou, která pracuje pro Premium Financial Services. Každý den jsem vděčná za to, že jsme narazili právě na ní. Náš sen o vlastním domečku se stává realitou jenom díky ní. To co si s námi za rok a půl prošla, kolik komplikací řešila a přitom nás nikdy nenechala ve štychu, je až k neuvěření. Většina poradců by od nás už dala ruce pryč. Milá, komunikativní, šikovná, ale hlavně férová ženská, která vás nikdy v ničem neodmítne. Udělá pro vás první poslední a jde jí hlavně o vás. Není to jeden z těch poradců, kterým jde hlavně o to, uzavřít smlouvu a shrábnout provizi. Takové zkušenosti máme asi každý. Ale je to poctivý člověk, který vám chce pomoct. A projde s vámi celý proces vyřizování financí, kupování nemovitosti až do konce. Můžeme jí důvěřovat. A to je pro nás zásadní. DOPORUČUJEME!

zdroj: Google.com
Červen 2021
Roman Fráňa

Rádi bychom doporučili hypoteční specialistku paní Ing. Evu Remešovou. Je to člověk na správném místě, opravdový profesionál. Velice milá, usměvavá, ochotná a velmi pozitivní osoba. Jsme vděční, že jsme narazili na někoho, jako je právě ona. Díky paní Remešové jsme bez jakýchkoliv problémů získali hypoteční úvěr, díky kterému můžeme realizovat výstavbu našeho rodinného domu. Jestliže je někdo, jako jsme my, kdo se v této oblasti příliš neorientuje, paní Remešová je člověk, kterého hledáte. Naprostá spokojenost a 100% doporučení z naší strany! Děkujeme, manželé Fráňovi

zdroj: Google.com
Červen 2021
Petr S

Služby Premium Financial jsem využil poprvé a mám osobní zkušenost s paní Ing. Evou Remešovou a můžu jen doporučit. Rychlé a profesionální jednání.

zdroj: Google.com
Červen 2021
Květoslava Hloušková

Absolutně profesionální přístup pí. Remešové Evičky. Rychle a precizně odvedená práce. Mohu všem vřele doporučit. Obrovská spokojenost s vyřízením hypotéky, kterou pí. Remešová dokázala zajistit nejvýhodnější formou v porovnání s pěti dalšími nabídkami.

Celý tým Premium Finance

Připojte se do prémiové rodiny našich spokojených klientů

Našim klientům jsme za uplynulý kalendářní rok zprostředkovali úvěry v objemu

0 000 000 000

Chcete se k nim také přidat?

Odeslat zprávu