Jiří Rebroš Jiří Rebroš

Jiří Rebroš

hypoteční specialista

Po úspěšném dokončení vzdělání v odvětví stavebnictví a oceňování nemovitostí jsem zjistil, že nejvíce mě baví hledat řešení, jak nemovitosti financovat nikoliv je stavět ani oceňovat. Proto jsem neváhal ani minutu a začal se tomuto oboru naplno věnovat. Nyní to považuji za skvělé rozhodnutí, protože dělám, co mě baví, což se odráží i na mém pracovním nasazení a chuti věnovat se svým klientům na 100 %.

Mé motto

„Důležitost peněz plyne z toho, že jsou propojením mezi současností a budoucností. Dělejte to, co milujete a peníze budou následovat.”

Ozvěte se mi ještě dnes

Osobní reference mých klientů

ověřené z hodnocení a recenzí Google.com a Firmy.cz

zdroj: Google.com
Únor 2023
Pavel Blecha

Chci poděkovat panu Jiří Rebrošovi za jeho skvělý přístup k zákazníkovi a vyřízení úvěru.

zdroj: Google.com
Srpen 2022
Josef Kříž

Velké díky patří panu Jiří Rebroš za hlavně lidsky přístup a profesionalitu řešení úvěru. Díky moc.

zdroj: Firmy.cz
Červenec 2022
Radka Kožíšková

Jen těžko se dá v dnešní době pochopit vynaložené úsilí cizího člověka proto, aby se druhému žilo trochu lépe.To přesně vystihuje dnes již pro nás né cizího p. Jiřího Rebroše, který svým lidským přístupem a úsměvem na tváři dokázal zpříjemnit i tak strastiplnou a v dnešní době hlavně nepřehlednou záležitost, jakou je refinancování. Když někdo vykonává svou práci s láskou je vše až neuvěřitelně "jednoduché" a výnosné pro obě strany. Děkujeme za profesionalitu a vřele doporučujeme.

zdroj: Google.com
Červen 2022
Adam Šauer

Dříve jsem byl k poradenství dost skeptický. Nedávno jsme však s partnerkou potřebovali vyřešit více druhů úvěrů. Byl to boj, ale díky pomoci odborníků z Premium finance, a pak konkrétně Bc. Jirky Rebroše se vše povedlo. Především dobré nastavení úvěru a pomoc při čerpání s doplňováním dokumentace pro banku. Pokud nemáte zbytečné dny na běhání po bankách, hledání ideálního řešení a probírání se byrokracií, pak je jejich pomoc to pravé co potřebujete.

zdroj: Google.com
Únor 2022
Milan Jachim

Chci poděkovat panu Bc. Jiřímu Rebrošovi za absolutně profesionální přístup a jednání při zřízení hypotečního úvěru. V budoucnu určitě oslovím pana Bc. Rebroše z Premium Financial Sevices s.r.o.

zdroj: Google.com
Listopad 2021
Michael M.

Na základě vlastní zkušenosti mohu společnost jen doporučit a to především díky skvělým službám Jiřího Rebroše, který mě celým procesem vyřízení hypotéky provedl. Především oceňuji flexibilitu, rychlou komunikaci a nalezení pro mě nejlepšího řešení padnoucí přímo mým specifickým požadavkům.

zdroj: Google.com
Červen 2021
Lucie Koubova

Absolutní spokojenost, hyp. specialista Bc. Jiří Rebroš vše vysvětlil a navrhl možnosti. Příjemně mě překvapilo rychlé jednání na úrovni a ochota vše zařídit. Vše proběhlo bez jediného problému. Rozhodně doporučuji.

zdroj: Google.com
Červen 2021
Karolína Krejčová

Skvělé služby, osobně mohu jen doporučit hypotečního poradce Jiřího Rebroše, který mě celým procesem hypotéky a pojištění provedl přehledně a bez problému. Agenda, která se mi tak zpočátku jevila jako nepřekonatelná, byla panem Jiřím perfektně rozfázována a odbavena postupně, takže vše šlo bez komplikací. Velmi oceňuji také flexibilní komunikace.

Celý tým Premium Finance

Připojte se do prémiové rodiny našich spokojených klientů

Našim klientům jsme za uplynulý kalendářní rok zprostředkovali úvěry v objemu

0 000 000 000

Chcete se k nim také přidat?

Odeslat zprávu