Lenka Michálková Lenka Michálková

Lenka Michálková

senior konzultant

V Hypotečním světě a finančního poradenství brouzdám už víc jak 10 let. Vystudovala jsem Vysokou školu v oblasti podnikání se zaměřením na finance. Dřív jsem šila na míru lidem oblečení, dnes šiji na míru lidem bydlení ☺. Mým hnacím motorem jsou spokojení klienti a dostávají se ke mně i případy, ke kterým se ostatní dávno otočili zády. Jsem ráda, že mohu lidem přinést širší pohled na finanční svět. Na svět ráda koukám z koňského hřbetu, takto relaxuji a nabírám sílu pro svou práci.

Mé motto

„Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. -- Jan Werich ”

Ozvěte se mi ještě dnes

Osobní reference mých klientů

ověřené z hodnocení a recenzí Google.com a Firmy.cz

zdroj: Google.com
Červen 2022
Miroslav Jirásek

Jsem opravdu velmi rád, že jsem se při potřebě financovat nové bydlení obrátil na firmu Premium Financial Services s.r.o. . Na starost mě dostala paní Lenka Michálková, díky níž jsem se dopracoval ke kýženému cíli a byt mohu koupit. Chtěl bych taktéž zmínit její kolegyni paní Terezu Vernerovou, která s paní Lenkou Michálkovou vytváří tandem, který funguje rychle a spolehlivě. Mockrát děkuji. Služby této společnosti mohu jen doporučit.

zdroj: Google.com
Červen 2022
Michal Kubeš

Chtěl bych poděkovat paní Lence Michálkové. Vždy nám dokázala poradit a vyjít vstříc, najít vhodné řešení. Spolupracujeme spolu již nějaký ten rok a za to velké díky.

zdroj: Google.com
Červen 2022
David Horáček

Velmi profesionální jednání paní Lenky Michálkové. Vyřešeno několik soukromých i firemních úvěrů a pokračujeme v dalších. S jistotou doporučuji svým přátelům

zdroj: Firmy.cz
Červen 2022
Honzasrba

Velice rád bych poděkoval slečně Michálkové a slečně Vernerové za skvělý servis a komunikaci při vyřizování hypotéky a pojištění stavby. Všechno probíhalo hladce, dostali jsme výhodné nabídky jak hypotéky tak pojištění. Komunikace s nimi byla perfektní, díky nim jsme měli vše vyřízeno velmi rychle a bez starostí. Moc doporučuji!

zdroj: Firmy.cz
Červen 2022
Renata Honzáková

Ještě jednou děkuji za profesionální přístup, rychlost při vyřizování jednotlivých hypoték a zejména za hledání individuálního řešení od paní Lenky Michálkové, jejíž služby všem doporučuji.

zdroj: Firmy.cz
Červen 2022
Dada 2011

Děkujeme paní Lence Michálkové za komplexní a super služby při sjednání hypotéky od výhodné nabídky až po finální realizaci. Oceňujeme především rychlost, vstřícný a profesionální přistup a zejména neskutečnou trpělivost. Díky moc Roman V.

zdroj: Google.com
Červen 2022
Petr Furík

Chtěli bychom poděkovat Lence Michálkové za skvělý přístup! Komunikace, řešení problémů, rychle vyřešená hypotéka. Za naši rodinu ji patří velké díky! Doporučujeme! ?

zdroj: Google.com
Červen 2022
David Šuráň

Oceňuji profesionální a kreativní přístup paní Michálkové, která vyřešila komplikovaný případ financování.

zdroj: Firmy.cz
Květen 2022
Martin Čoček

Moc děkujeme paní Lence Michákové, za super hypotéku. Všem mohu jenom doporučit. Profesionální člověk. Pracuje snad 24 hodin denně. Ušetřila nám čas, peníze a starosti. Má velké zkušenosti a klientovy, pomůže k vytouženému bydlení. Díky ní máme vlastní rodinný dům. Ještě jednou moc děkujeme.

zdroj: Google.com
Duben 2022
Richie Richie

Mohu maximálně doporučit Lenku Michálkovou. Vždy ochotná a v první řadě velký profesionál! Vždy mi ochotně řešila a vyřešila každou překážku při sjednávání hypotečního úvěru a dotáhla vše k úspěšnému konci. Za což jí právem patří velký dík, včetně jejího lidského přístupu a nelhostejnosti. Děkuji

zdroj: Google.com
Září 2021
Lada Vrtana

Děkujeme paní Lence Michálkové za profesionální práci při vyřízení hypotéky. Vše zařídila a my jen přišli a podepsali smlouvy. Doporučujeme

zdroj: Google.com
Červenec 2021
Maryan Vorotsyanko

“Slečna Lenka Michálková je profesionál na svém místě, jednoznačně jí moc rádi doporučujeme pokud si chcete splnit sen o vlastním bydlení. Velmi šikovná ochotná slečna se kterou je radost jednat, rychlost a férové jednání s jakým jsme se ještě nesetkali. Umí opravdu zázraky. Jsme moc rádi, že jsme jí poznali a že nám pomohla vyřídit financování a těšíme se na další spolupráci :)”

zdroj: Google.com
Červen 2021
Zdenek Cermak

Skvělá práce paní Bc. Lenky Michálkové, rychlá, precizní, perfektní komunikace, náš hypoteční úvěr zařídila kompletně. Doporučuji kazdému, kdo hlédá spolehlivost a fér jednání. Děkuji

zdroj: Google.com
Červen 2021
Jiri Hlavicka

Maximální spokojenost, se slečnou Michálkovou jsme spolupracovali průběžně asi rok, kdy jsem hledal nemovitost na investici... několikrát jsme začínali vlastně od začátku,, protože pár pokusů o nákup nevyšlo... vždy okamžitá odpověď, profesionální přístup a pomoc! Můžu jen doporučit a v budoucnu se opět budu na Premier Services a slečnu Michálkovou obracet! Ještě jednou, díky!

zdroj: Google.com
Červen 2021
Nikola Tokarová

Určitě bych chtěla doporučit paní Bc. Lenku Michálkovou. Profesionálka na svém místě !

zdroj: Google.com
Červen 2021
Roman Šiška

Všemi desíti doporučuji slečnu Lenku Michálkovou. V posledních 3 letech jsme díky ní získali 2x naprosto úžasný úrok u Komerční banky a nákup nemovitostí se obešel bez zdlouhavých návštěv banky. Vše jsme vyřídili telefonicky potkali jsme se vždy až při podpisu smluv. Za mě naprosto profesionální přístup.

zdroj: Google.com
Červen 2021
Vlastimil Kisza

Lenka Michálková už od prvního setkání se chovala na úrovni. Když jsem ji řekl své požadavky a přání, přišla s řadou řešení a já si mohl vybírat z několika variant. Když jsem si vybral jednu, řekla mi výhody i nevýhody popřípadě rizika. Vždy jednala upřímně a byla ve všem napřed. Na cokoliv jsem se jí zeptal znala odpověď. Komunikovat s ní byla radost, prakticky odpověď jsem měl vždy do hodiny nazpět. Přišlo mi, že alespoň můj případ si vzala tak, že kdyby si to děla pro sebe. Z toho číší její pracovitost a snaha vyhovět každému svému klientovi originálně, nemá tu jednu uličku, kde vede všechny své klienty. Takže za mne maximální spokojenost a vřele všem doporučuji, bez vteřiny zaváhaní.

zdroj: Firmy.cz
Červen 2021
Daniel Nagy

Absolutně spokojenost, velmi profesionální přístup, pí Michalkova je nejlepší poradce co jsem potkal, řešili jsme hypotéku a vše dopadlo perfektně. Mohu jen doporučit všem co řeší financování bydlení... Daniel Nagy

zdroj: Google.com
Červen 2021
Lida Klimova

profesionální a zároveń lidský přístup, mohu jen doporučit ! paní Lenka Michálková (Praha) dokáže skutečně nemožné, je milá, ochotná a vždy najde řešení , poradí a nasměruje na správnou cestu. Takových profesinálů víc ve všech oborech ! Děkuji

zdroj: Google.com
Červen 2021
K L

Naprostá spokojenost s profesionálním přístupem pí Bc.Lenky MICHÁLKOVÉ. Komunikace, vstřícnost, rychlost , příjemné jednání je na vysoké úrovni.Moc děkujeme za nenahraditelnou pomoc, kterou nám poskytla. Určitě pí Bc.Michálkovou Lenku doporučuji všem, kteří budou vyřizovat hypotéční úvěr.

zdroj: Google.com
Červen 2021
Petr Masata

Neumím si představit lepší přístup než od paní Bc. Lenky Michálkové. Měla zlatou trpělivost a nám vysvětlila. Velice přátelské jednání a hlavně pohotové reakce. Ještě jednou Děkujeme. Pokud hledáte někoho, kdo se nebojí složitých úkonů , tak určitě paní Michálková je ten správný člověk!! Poradí se vším a vše vyřídí.

zdroj: Google.com
Červen 2021
Rada Hromadova

Doporučuji spolupráci s touto společností, konkrétně pak spolupráci s paní Bc. Lenkou Michálkovou. Byly mi poskytnuty srozumitelné informace, podpora téměř 5let a velmi pružné reakce na mé dotazy. Vyřízení všech záležitostí probíhá vždy v sypatickem duchu a vždy s pozitivním výsledkem.

zdroj: Google.com
Únor 2021
Nagy Daniel

Absolutně spokojenost, velmi profesionální přístup pí. Michalkove. Vše dopadlo na jedničku, doporučuji všem co chtějí řešit financování bydlení . Daniel Nagy.

Celý tým Premium Finance

Připojte se do prémiové rodiny našich spokojených klientů

Našim klientům jsme za uplynulý kalendářní rok zprostředkovali úvěry v objemu

0 000 000 000

Chcete se k nim také přidat?

Odeslat zprávu