Martin Micka Martin Micka

Martin Micka

senior konzultant

Nemovitostem se věnuji celý svůj profesní život. Od krátkého působení jako realitní makléř jsem se několik let věnoval developmentu ve všech jeho fázích. Zcela přirozeně jsem se pak začal zabývat finančními otázkami spojenými s nemovitostním trhem, jako jsou zejména hypotéky, spotřebitelské úvěry, ale i projektové financování.

Mé motto

„Když člověk opravdu, ale opravdu hodně chce, tak se nemožné stává pouze obtížným.”

Ozvěte se mi ještě dnes

Osobní reference mých klientů

ověřené z hodnocení a recenzí Google.com a Firmy.cz

zdroj: Google.com
Červenec 2023
Irina A.

Moje původní banka mi bohužel nenabídla lepší podmínky, tak jsem neměla důvod zůstávat a rozhodla jsem se odejít do jiné banky. Doporučení jsem na pana Micku dostala od kolegyně, která s ním měla dobrou zkušenost. Prvně jsem si říkala, že to bude nějaký běžný poradce, ale pak mě velmi překvapil. Pan Micka našel řešení, které mi hodně pomohlo. Nad to, vyřešil můj problém který nemohli vyřešit předchozí hypoteční makléře. A také vysvětlil věci, kterým jsem nerozuměla. Vyřizování proběhlo rychle a profesionálně, neměla jsem s tím starosti. Smlouvy jsem podepsala na pobočce a nemusela jsem nikam jezdit, zkrátka maximální spokojenost. Doufám, že už další refinancování hypotéky nebudu potřebovat, ale kdyby ano, tak to se zase obrátím na pana Micku. Moc děkuji. Velmi doporučuji.

zdroj: Google.com
Září 2022
Klara Misalkova

Mohu jen doporučit. Opakovaně jsem využila služeb společnosti Premium Financial Services s.r.o. Chtěla bych poděkovat panu Mickovi za profesionální přístup a velice rychlou komunikaci při vyřizování hypotéky.

zdroj: Google.com
Květen 2022
Jan Skřivánek

Patřil jsem mezi lidi, kteří vnímali finanční poradenství jako primárně dobrý job pro poradce s nejistým výsledkem pro klienta. Po zkušenosti s uzavíráním hypotéky s panem Martinem Mickou jsem ale změnil názor. 1) Jasná komunikace a žádné mlžení - co jsme si řekli, vždy platilo. 2) Velmi precizní proces, který mi výrazně šetřil čas - pravidelně jsem dostával soupis dokumentů, které po mě jednotlivé instituce chtějí. 3) Proklientský přístup - jako podnikatel, který je zároveň zaměstnaný s dalšími příjmy z pronájmu a ze zahraničí ... na druhou stranu i s řadou výdajů ... jsem zrovna nezapadal do tradičních profilů. I tady jsme společně dokázali pohodlně proplout schvalovacími procedurami bank a výsledkem je hypotéka s rekordně nízkým úrokem. Velmi děkuji a mohu jen doporučit. Mgr. Jan Skrivanek.

zdroj: Google.com
Květen 2022
Hanka B

Velká spokojenost! Moc děkuji za finanční poradenství a pomoc ohledně hypotéky, pan Micka vždy velmi ochotně poradil a vše potřebné za mne i vyřídil. Velmi doporučuji.

zdroj: Google.com
Březen 2022
Vladimír Bobuský

Chci touto cestou ještě poděkovat panu Martinovi Mickovi, za jeho profesionalitu a pomoc při sjednávaní hypotečního úvěru. Vše probíhalo dle domluvy a dopadlo dobře. Za sebe doporučuji jeho služby.

zdroj: Google.com
Září 2021
Helena Kratochvílová

MĚLI JSME MOŽNOST ŘEŠIT HYPOTEČNÍ ÚVĚR S PANEM MARTINEM MICKOU. JEHO PŘÍSTUP JE NAPROSTO PROFESIONÁLNÍ A VE VŠECH OHLEDECH NÁM BYL MAXIMÁLNĚ NÁPOMOCEN. NAVRHL NÁM NĚKOLIK MOŽNOSTÍ HYPOTEČNÍHO ÚVĚRU U RŮZNÝCH BANKOVNÍCH INSTITUCÍ A POROVNAL, KTERÉ NÁM KORESPONDUJÍ NEJVÍCE. NÁSLEDNÝ PROCES VYŘÍZENÍ A SCHVÁLENÍ HYPOTÉKY BYL RYCHLÝ A BEZ PROBLÉMŮ.

zdroj: Google.com
Září 2021
Lukáš Burkoň

S panem Martinem Mickou jsme řešili financování koupě a následně rekonstrukce domu. Vše probíhalo velmi profesionálně a v příjemné atmosféře. Celým procesem plným papírování nás provedl hladce. Spolupráci s panem Mickou můžeme vřele doporučit!

zdroj: Google.com
Červen 2021
Jan Svoboda

Dobrý den, velmi kvalitní hypotéční makléři jako p. Micka, kteří mi dokázali vyřídit hypotéky s velmi nízkou úrokovou sazbou, vyřízení vkladu do KN a to vše zdarma. Lepší sazbu než v bance Vám nabídne tento zprostředkovatel. Kromě ušetřených peněz ušetříte i čas. Na p. Mickovi se mi líbilo, že vyhledává i složité klienty, které mají strukturované příjmy a mohou narazit na hranice s bonitou. Doporučuji, budete jen v dobrých rukou. Jan Svoboda

zdroj: Google.com
Červen 2021
Jiří Hajzler

Premium Finance mě pomohlo s úvěrem ze stavebního spoření. Pan Micka je profesionál, detailně znal metodiku stavební spořitelny. Doporučuji, rychlé jednání. Jiří Hajzler

zdroj: Firmy.cz
Květen 2021
Anna Neuberová

Na poradce pana Micku jsem se obrátila s přáním financovat byt pro děti. S naprostou přesností vypracoval plán a detailně navrhnul postup. Jako OSVČ a samoživitelka jsem si na návštěvu banky nevěřila, takže jsem mu ráda přenechala veškerá rozhodnutí s postupem. Výsledkem je zrefinancovaní stávající hypotéky výrazně nižší úrokovou sazbou a hlavně navýšením o investiční záměr. Vše proběhlo maximální vstřícností , vřele doporučuji.

Celý tým Premium Finance

Připojte se do prémiové rodiny našich spokojených klientů

Našim klientům jsme za uplynulý kalendářní rok zprostředkovali úvěry v objemu

0 000 000 000

Chcete se k nim také přidat?

Odeslat zprávu