Albert Matějka Albert Matějka

Albert Matějka

senior konzultant

Vystudoval jsem Obchodní akademii v Praze a poté získával praktické zkušenosti napříč různými společnostmi v obchodních pozicích. V roce 2011 jsem se rozhodl rozšířit své znalosti ve finanční oblasti a poskytovat kvalitní poradenské služby v rámci společnosti Partners. Po 3 letech jsem přijal nabídku společnosti Premium Finance a intenzivně se věnoval poradenství v oblasti hypotečních úvěrů. Od roku 2016 jsem se zaměřoval na komplexní správu financí a zpracování individuálních portfolií klientů ve společnosti Afelion a po dalších 4 letech mě vítr opět zavál do společnosti Premium Finance, ve které působím dosud.

Mé motto

„Co se má stát, stane se. Nestresuj se!”

Ozvěte se mi ještě dnes

Osobní reference mých klientů

ověřené z hodnocení a recenzí Google.com a Firmy.cz

zdroj: Google.com
Květen 2022
Michal Bak

Děkuji za spolupráci panu Albertu Matějkovi, hypotečnímu specialistovi ze společnosti Premium Financial Services. Řešili jsme spolu hypotéku na nákup nového domu a pan Matějka se nám aktivně věnoval od prvního oslovení až po začátek čerpání úvěru. Vybral pro nás v ten okamžik nejlepší bankovní ústav a pomohl i cennými radami a zkušenostmi. Pana Matějku určitě oslovím i při budoucím refinancování nebo sjednávání nové hypotéky.

zdroj: Firmy.cz
Květen 2022
Jakub Futera

Řešil jsem svou první hypotéku, proto jsem požádal o pomoc pana Alberta Matějku, který mi vše ochotně vysvětlil, byl vždy připraven na telefonu odpovídat na mé dotazy a společně jsme vše dotáhli ke zdárnému konci. Ještě jednou děkuji.

Celý tým Premium Finance

Připojte se do prémiové rodiny našich spokojených klientů

Našim klientům jsme za uplynulý kalendářní rok zprostředkovali úvěry v objemu

0 000 000 000

Chcete se k nim také přidat?

Odeslat zprávu