Karel Kučera Karel Kučera

Karel Kučera

hypoteční specialista

V hypotečním trhu se pohybuji již desátým rokem a díky vysokým cílům mohu vždy vyjít vstříc každé nové výzvě! Svou energii a vytrvalost dávám na první příčku ve svém životě! Tato volba může být někdy složitější, než se zdá, ale jen tak se stanete profesionálem v oboru a za to mohu poděkovat všem mým spokojeným klientům, kteří se na této cestě podíleli. S klienty tvořím příjemnou synergii a „společně“ hledáme všemožné strategie vhodného produktu… Spojení je začátek, setkávání je pokrok a spolupráce je úspěch.

Mé motto

„Smělost spojená s energií a vytrvalostí, přemůže i nepřekonatelné těžkosti, dodává sílu, důraz a nepřipustí žádný ústup… ”

Ozvěte se mi ještě dnes

Osobní reference mých klientů

ověřené z hodnocení a recenzí Google.com a Firmy.cz

zdroj: Google.com
Duben 2024
Zdenka Kubastová

S p.Kučerou byla skvělá spolupráce. Jsem člověk, který tyto věci vyřizuje radši osobně, ale přes WhatsApp a email jsme zvládli vše bez problémů.Vždy byl neuvěřitelně flexibilní.Děkuji mu za obrovskou pomoc s vyřízením hypotéčního úvěru.ZK

zdroj: Google.com
Únor 2024
Barbora Zajickova

Řešila jsem s panem Kučerou hypotéku a můžu jen vřele doporučit. Skvělý přístup,vše podrobně vysvětlil, kdykoliv bylo potřeba byl na telefonu ,velmi ochotný,zařídil co bych já sama nezvládla a byl i při podpisu kupní smlouvy. Jsem vděčná že jsem mohla řešit hypo. právě s panem Kučerou a moc mu za vše děkuji.

zdroj: Google.com
Leden 2024
Petr Caletka

Již druhá hypoteka vyrizena ve spolupraci s panem Kucerou. Opet bezkonkurencni sazba a skvely, profesionalni pristup.

zdroj: Google.com
Prosinec 2023
Mariam Gulbani

Our mortgage broker is Mr. Karel Kučera and i'm very satisfied with the communication and how easy and straightforward it was for us to get mortgage sorted with the bank. Definitely recommended! Naším hypotečním makléřem je pan Karel Kučera a jsem velmi spokojen s komunikací a tím, jak snadné a přímočaré pro nás bylo vyřízení hypotéky s bankou. Rozhodně doporučuji!

zdroj: Google.com
Listopad 2023
Kristýna Kochová

S panem Kučerou jsme byli velmi spokojení. Pomohl nám s naší hypotékou. Vše probíhalo rychle. Byl vždy velmi vstřícný a ochotný nám s čímkoliv poradit nebo pomoci. Do budoucna se neváháme na pana Kučeru opět obrátit. Velmi děkujeme za Vaše služby.

zdroj: Firmy.cz
Říjen 2023
Jakub Pražák

Jednali jsme s panem Kučerou ohledně hypotéky. S panem Kučerou jsme byli velmi spokojení. Zejména bych ocenila jeho přístup. Vše probíhalo rychle. Byl vždy velmi vstřícný a ochotný nám s čímkoliv poradit nebo pomoci. Do budoucna neváháme pana Kučeru opět kontaktovat. Velmi děkujeme za Vaše služby

zdroj: Google.com
Červenec 2023
Kristýna Sedláková

Pan Kučera mi zajistil nejlepší možnou hypotéku na trhu v daném momentě a postaral se o všechny potřebné dokumenty. Na katastru si nechal podrobně ověřit údaje o kupovaném bytě. Byl i u podpisu kupní smlouvy na byt a komunikoval s právničkou prodávajícího. Tím vším mi ulehčil celý proces, který by pro mě byl jinak určitě hodně stresující. Cením si také vždy pozitivního přístupu, rychlosti, dostupnosti a trpělivosti při zodpovídaní mých otázek.

zdroj: Google.com
Červen 2023
Marek Kolárik

Děkujeme moc panu Karlu Kučerovi, od refinancování úvěrů, vyřešení hypotéky až po koupi bytu. Vždy poradil, vysvetlil do podrobna co bylo potřeba, ještě jednou díky.

zdroj: Google.com
Červen 2023
Renata Regálová

Skvělý a profesionální přístup pana Karla Kučery, vše nám bylo vždy dopodrobna vysvětleno. Vyřízení refinancování úvěrů a hypotéky proběhlo bez problémů. Komunikace byla vždy rychlá, vstřícná a věcná. Vše nám připravil na jedničku! Pana Kučeru budeme všem známým doporučovat, děkujeme.

zdroj: Google.com
Květen 2023
Jitka Paluchová

Děkuji Karlu Kučerovi za spolupráci při vyřizování hypotéky. Vše proběhlo bez problémů. Co se týče komunikace a podávání informací, bylo na pana Kučeru vždy spolehnutí. Děkuji Jitka Paluchová

zdroj: Firmy.cz
Březen 2023
Šárka Dlouhá

Jednali jsme s panem Karlem Kučerou a byli jsme naprosto spokojení. Spolupráce s ním je úžasná. Vždy v dosahu, nebo zavolá zpět co nejdříve, nic není problém, vše zařídí. Plně jsme se na něho spolehli po celou dobu vyřizování hypotéky a vše klaplo k naprosté spokojenosti. Rozhodně ho doporučuji. Úplně změnil můj názor na poradce. Děkuji Dlouhá

zdroj: Firmy.cz
Prosinec 2022
Zuzana Šilhanová

Díky moc za spolupráci a pomoc panu Karlovi Kučerovi, který nám zařídil výhodné financování nemovitosti a velmi pomohl se vším zařizováním s potřebnými náležitosti. Vše jsme dostali přehledně a rychle včetně porovnání, vyřízení atp. Vždy jsem se dovolala a odpovědi jsem dostala velmi rychle. Moc děkuji, mohu 100% doporučit.

zdroj: Firmy.cz
Listopad 2022
Todorrusev 1556

Jasné, přímé, vstřícné, rychlé jednání. Perfektní asistence ohledně vyřizování hypotečních i pojišťovacích služeb. Můžeme s manželkou jen DOPORUČIT! (náš finanční poradce byl pan Kučera Karel).

zdroj: Google.com
Říjen 2022
Jirka Vošický

S panem Kučerou už vědu jednání a komunikaci nějaký ten rok, všechno profesionálně a rychle, vždy připravil, domluvil, zařídil, stoprocentní spolehlivost, moc mu děkuji, ulehčil mi život v téhle nelehké době...

zdroj: Google.com
Září 2022
Jaroslav Steidl

Jasné, přímé, vstřícné, rychlé jednání. Perfektní asistence ohledně vyřizování hypotečních i pojišťovacích služeb. Můžeme s manželkou jen DOPORUČIT! (náš finanční poradce byl pan Kučera Karel).

zdroj: Google.com
Srpen 2022
Dan Švaříček

Pana Kučeru a jeho služby mohu vřele doporučit. Od roku 2016 mi pomohl vyřešit již třetí úvěr. Vždy bez problémů a profesionálně.

zdroj: Firmy.cz
Červenec 2022
Alexander Jurík

S Vašimi službami potažmo se službami pana Karla Kučery jsme byli nad míru spokojeni a můžeme ho jen doporučit. Vstříct a rychlost jednání na vysoké úrovni. Děkujeme

zdroj: Google.com
Červen 2022
Lucie Cermakova

Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat za nabídku na refinancovani hypotéky p.Karlu Kučerovi ,‘příjemné a mile jednání mohu jen doporučit.

zdroj: Google.com
Červen 2022
Lenka Reindlová

Chtěla bych vyzdvihnout přístup pana K.Kučery při refinancování naší hypotéky. Měla jsem z toho obavy, ale vše proběhlo hladce a bez komplikací. Pan Kučera je velmi ochotný, hlídá za vás termíny, opravdu pro mě zatim nevídaný přístup.

zdroj: Firmy.cz
Červen 2022
Agnesa Nemcova

Riesila som s Permium Financial Services (pan K. Kucera) hypoteku cca pred 4 rokmi a refinancovanie hypoteky pred par mesiacmi. Vsetko slo bez problemov a velmi hladko, s nutnostou minimalnej administrativy z mojej strany. Pan Kucera je skvely, vsetko za mna vybavil. Okrem toho velmi prijemny pritup, prostredie. Mozem iba doporucit.

zdroj: Firmy.cz
Červen 2022
Martina Semeniuková

Ráda bych doporučila společnost Premium Financial Services s.r.o., především pana Karla Kučeru. Koupě domku pro nás byla důležitým životním krokem a díky němu jsme ji zvládli v pohodě a v klidu. Se vším nám radil, ochotně pomáhal, stál po našem boku a vždy byl příjemný. Skvěle reprezentuje tuto společnost a je profesionálem na svém místě. Je vidět, že svou práci má rád a dává do ní vše a to se následně odráží na jeho práci. I touto recenzí Vám za mě i manžela moc děkujeme za Vaši pomoc a vřele doporučujeme Vaše služby dále. Martina a Daniel Semeniukovi.

zdroj: Firmy.cz
Červen 2022
Jan Tošner

Při zařizování hypotéky mě oslovil pan Karel Kučera. Jednání s ním bylo velice příjemné a věcné. Na každý můj dotaz rychle a jednoduše odpověděl. Neměl jsem při zařizování díky němu žádný problém. Využití této firmy vřele doporučuji.

zdroj: Google.com
Květen 2022
Mklima Mklima

Chtěla bych poděkovat za spolupráci panu Kučerovi, za jeho profesionální a lidské férové jednání, vše potřebné vysvětlí a zařídí tak jak je domluveno. Spolupráci mohu jen doporučit.

zdroj: Firmy.cz
Duben 2022
Kristýna Španková

Byli jsme velmi spokojení s prací pana Karla Kučery. Oceňujeme profesionalitu a vstřícnost. Určitě můžeme doporučit.

zdroj: Google.com
Duben 2022
Ludmila Vávrová

Je skvělé, když člověk může psát recenzi na to, s čím je nad míru spokojen. S panem Kučerou jsem řešila hypotéku a musím říct, že to byla špičkově odvedená práce. Bez stresu, bez nervů, prostě všechno v klidu vyřešené, a hlavně profesionálně vysvětlené. Touto cestou bych chtěla panu Kučerovi poděkovat za jeho profesionalitu, skvělé znalosti, dovednosti a jeho celkovou práci. Víc vstřícného, milého a pracovitého hypotečního poradce neseženete. Mohu jen doporučit!

zdroj: Google.com
Duben 2022
Mirek Vitásek

pojištění, hypotéky, úvěry, opravdový proklientský servis, doporučuji.

zdroj: Google.com
Leden 2022
Šárka Strouhalová

S panem Kučerou jsme řešili hypotéku v roce 2017, s jeho profesionálním přístupem a velkou ochotou jsme byli velmi spokojeni. Proto jsme se rozhodli využít jeho služby i pro další finanční záležitosti v roce 2021. I tentokrát maximální spokojenost.

zdroj: Google.com
Leden 2022
František Třeštík

S panem K. Kučerou je výborná spolupráce. Vše co se týkalo koupi našeho pozemku vyřizoval profesionálně a se vším jsem byl spokojený. Pokud bych ještě někdy potřeboval služby Premium Financial Services, rozhodně bych se na něj znovu obrátil.

zdroj: Firmy.cz
Listopad 2021
Luban 1912

Skvělý přístup a absolutní profesionalita. Tímto bych doporučil pána Kučeru protože tento pán se o nás královsky postaral, vyřídil a teď už bydlíme jsme velice spokojený a těšíme se na další společnou spolupráci která určitě přijde. Děkujeme pane Kučera a vřele doporučuji všem co hledají ty správný lidi kteří vám ochotně pomohou.

zdroj: Google.com
Listopad 2021
Jan Cyrus

Hypoteční úvěr jsem řešil s panem Karlem Kučerou. Díky jeho profesionálnímu přístupu byl celý proces pořízení vysněného bydlení jako procházka růžovým sadem. Pokud se dále rozhodujete, tak již nemusíte, pan Kučera je ta správná volba.

zdroj: Google.com
Listopad 2021
Pavel Poliak

Služby společnosti Premium Financial Services mohu vřele doporučit, zejména pak profesionální přístup a pomoc pana Kučery při zajišťování hypotečního úvěru; rychlá komunikace, přátelské jednání, vyjednání nejvýhodnějších podmínek úvěru, ochota pomoci i v oblasti neúvěrové (doporučení právních služeb při přípravě smluv, nezištná pomoc při prodeji nemovitosti). Moc děkuji a zdravím.

zdroj: Google.com
Říjen 2021
MOTOSTRELE C

Vyřízení hypotéky s pomocí pana K. Kučery bylo velmi rychlé a bez problémů. Oceňuji kvalitní a profesionální přístup.

zdroj: Google.com
Říjen 2021
Tomas Raus

Dobrý den, rád bych poděkoval a zároveň pochválil pana Karla Kučeru. Při žádosti o hypotéku jsme museli společně překonat obrovské množství překážek, kdy mi pan Kučera vždy vyšel maximálně sříct a spoustu problému mi pomohl vyřešit. Díky jeho maximálnímu nasazení se nakonec podařilo a hypotéku jsme dostali za což mu ještě jednou moc děkuji.

zdroj: Firmy.cz
Září 2021
Radek Plašil

Vyřízení hypotéky s pomocí pana K. Kučery bylo velmi rychlé a bez problémů. Oceňuji kvalitní a profesionální přístup.

zdroj: Google.com
Září 2021
Jana Racová

Chtěla bych tímto poděkovat a hlavně doporučit pana Kučeru. Moc mi pomohl s mojí finanční situací. Refinancovali jsme hypotéku i s úvěry. Od té doby se nám žije o dost lépe. Se vším mi pan Kučera pomohl a vše co bylo třeba zařídil. Protože jsem byla maximálně spokojená, tak teď spolu řešíme pojištění osobního automobilu. Moc děkuji.

zdroj: Google.com
Září 2021
Pavla Kulhánková

Karel Kučera je člověk na správném místě. Takto milého, vstřícného a ochotného člověka jsem ve finančním světě dlouho nepotkala. Na všechny otázky odpověděl, vše vysvětlil, no prostě neuvěřitelná spokojenost. Veliké DÍKY!

zdroj: Google.com
Září 2021
lubo chabada

Nemám jediný důvod nedoporučit tuto partu profesionálů. Naprosto skvělý přístup, velice ochotný pomoct při každém problému který jsem já jako žadatel měl při získávání hypo. V dnešní době najít lidi který se o vás opravdu postarají vyřídí za vás věci když vy nemáte čas je k nezaplacení. Pane Kučera děkuji za vše co jste pro nás udělal a celému týmu který se na tom podílel. Profesionálové jiné slovo nemám. Vřele doporučuji všem lidem který hledají makléře co se o vás postarají a nedělají to jen kvůli zisku. Dávám 5 z 5.

zdroj: Google.com
Srpen 2021
Hana Jelinkova

Mohu vřele doporučit spolupráci s panem Kučerou. Je velice ochotný a napomocny ohledně mé hypotéky. Spolupráce s nim je na úrovni.

zdroj: Google.com
Srpen 2021
Filip Marak

Doporučuji služby pana Kučery. Profesionální přístup. Ještě jednou děkujeme.

zdroj: Google.com
Červenec 2021
Petr Komarek

Všem mohu doporučit pana Kučeru, který je velkým profesionálem ve svém oboru. Díky němu proběhlo vše hladce a rychle.

zdroj: Google.com
Červenec 2021
Skritek991 Skritek991

Skvělý a individuální přístup, spolupráce a celková spokojenost víc jak na 100% děkuji Premium Financial Services a panu Karlovi Kučerovi, ještě jednou velké díky za pomoc při vyřizování hypotéky ???

zdroj: Firmy.cz
Červenec 2021
Šárka Imrichová

S Karlem Kučerou máme jen ty nejlepší zkušenosti. Rychlé jednání, velká ochota, spolehlivost a profesionalita.

zdroj: Google.com
Červen 2021
Michal Bartyzal

Pan Kučera tlačí proces dopředu a přátelsky upozorňuje na možnosti i rizika. Chválím.

zdroj: Firmy.cz
Červen 2021
Lukáš Kurz

Chtěl bych moc poděkovat panu Kučerovi za profesionální přístup k zákazníkovi. Celý proces při schvalovaní hypotéky jsem měl po ruce člověka, který má znalosti z oboru, je ochotný a hlavně dodrží co slíbí! Jedním slovem paráda

zdroj: Google.com
Červen 2021
Jiří Kott

Pan Karel Kučera. Velmi ochotný, s hypotéku jsem neměl žádné zkušenosti, vše vyřídil, vše vysvětlil. Mohu doporučit.

zdroj: Google.com
Červen 2021
Kristýna

Po několika letech spolupráce jsme s manželem velmi spokojení. Rychlost, komunikace a profesionalita jsou na výborné úrovni. Rádi doporučíme ostatním. Děkujeme za skvěle odvedenou práci panu Karlovi Kučerovi.

zdroj: Google.com
Červen 2021
Martinez JPJr

Pan Kučera vyřídil levnou hypotéku na profesionální úrovni.

zdroj: Google.com
Červen 2021
monika viskupova

Ráda bych doporučila pana Kučeru, který je dle mého názoru ve svém oboru opravdový profesionál. Nabídl mi několik možností, všechny trpělivě vysvětlil a pomohl vybrat tu nejlepší variantu pro mne a navíc vše do poslední tečky zařídil. Výborná komunikace, odpověď téměř ihned. Jako bonus se jedná o velmi sympatického člověka, který má správný lidský přístup a k tomu smysl pro humor. :) To se dnes tak často nevidí. Dekuji za pana Kučeru, a za možnost řešení své hypotéky právě s ním.

zdroj: Google.com
Červen 2021
Pavel K.

S pane Kučerou jsem realizoval hypoteční úvěr před 5 lety. Tentokráte jsme řešili refinancování. Pan Kučera opět vyjednal velmi dobré parametry úvěry. Jako soukromá osoba bych těžko obdobné podmínky vyjednal. Službu vřele doporučuji. Kořenář

zdroj: Google.com
Červen 2021
Simona Orsáková

Z Premium Finance mám zkušenost s panem K. Kučerou, který mi pomáhal s vyřízením hypotéky na koupi bytu. Jsem ráda, že jsem na něj narazila, protože realitní kancelář ani prodavající neměli uplně kompletní informace ohledně prodeje novostavby. Koupě se táhla hodně dlouho a bez intervence p. Kučery by to asi nedopadlo. Pana Kučeru považuji za schopného člověka, který toho ví opravdu hodně :)

zdroj: Google.com
Červen 2021
Tereza Pokorná

Tato společnost nám byla doporučena, konkrétně pan Kučera. Pomohl nám najít několik velmi výhodných nabídek na hypotéku, které bychom jinak sami takhle nesjednali. Komunikace s ním byla velmi rychlá a bez problémů, proto bychom ho určitě doporučili i ostatním.

zdroj: Google.com
Červen 2021
Lukáš Hejkrlík

Karel Kučera - výborná spolupráce. Dnes dostat hypotéku a sehnat prostředky, když ještě máte firmu a jste více pod drobnohledem je velký úkol. Vše jsme zvládli! Děkuji

zdroj: Google.com
Květen 2021
Vitezslav Zitterbart

Chci moc poděkovat za rychlost a profesionální přístup, velmi doporučuji.

zdroj: Firmy.cz
Duben 2021
Roman

Profesionální a zároveň lidský přístup pana Kučery. Refinance hypotéky bez jediné chybičky, vše perfektně sladěno krok po kroku. Doporučuji!

Celý tým Premium Finance

Připojte se do prémiové rodiny našich spokojených klientů

Našim klientům jsme za uplynulý kalendářní rok zprostředkovali úvěry v objemu

0 000 000 000

Chcete se k nim také přidat?

Odeslat zprávu