Veronika Janikovičová Veronika Janikovičová

Veronika Janikovičová

konzultant

O oblast financí jsem se začala zajímat již v průběhu gymnaziálního studia a výběr VŠ byl pro mě jasný. Vystudovala jsem Finance, bankovnictví a investování a hned po skončení školy jsem našla uplatnění v bance jako finanční poradce. Pak jsem byla několik let poradce pro stavební spořitelnu, ale stále jsem cítila, že mě něco limituje a nemůžu svou práci dělat naplno. V této společnosti jsem našla, co jsem hledala. Věnuji se komplexnímu poradenství a pomáhám lidem plnit jejich sny a plány.

Mé motto

„Život není náhoda, ale volba. Nejdůležitější není, co se děje, ale jak si s tím poradíme. Naše volba – co si myslet a co dělat je to nejdůležitější. -- Hal Urban”

Ozvěte se mi ještě dnes

Osobní reference mých klientů

ověřené z hodnocení a recenzí Google.com a Firmy.cz

zdroj: Firmy.cz
Prosinec 2023
Mapyandrea

Paní Janikovičová mi velmi pomohla s vyřízením hypotéky, s čímž jsem do té doby neměla žádné zkušenosti. Vždy mi ochotně radila a zodpovídala mé nekonečné dotazy. Tlačil mne v závěru čas pro čerpání a paní Janikovičová mi pomohla vše stihnout, za což jsem ji velmi vděčná. Pokud zvažujete využít finančího poradenství, doporučuji její služby všemi deseti.

Celý tým Premium Finance

Připojte se do prémiové rodiny našich spokojených klientů

Našim klientům jsme za uplynulý kalendářní rok zprostředkovali úvěry v objemu

0 000 000 000

Chcete se k nim také přidat?

Odeslat zprávu