Ilona Dufková Ilona Dufková

Ilona Dufková

regionální manažer

Ve financích se pohybuji již 18 let, na osobní finance jsem se zaměřila od r. 2007 a v této oblasti se našla. Baví mě pomáhat lidem k dosažení jejich (finančních) cílů, především v oblasti řešení vlastního bydlení. Je radost dělat radost.

Mé motto

„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.”

Ozvěte se mi ještě dnes

Osobní reference mých klientů

ověřené z hodnocení a recenzí Google.com a Firmy.cz

zdroj: Firmy.cz
Srpen 2023
Silvie Kiczmarova

Velký dík paní Iloně Dufkové za úsilí, které vynaložila při zpracovávání různých variant financování. Paní Ilona má lidský přístup a je opravdu velmi ochotná, rychlá a trpělivá v hledání optimálního řešení.

zdroj: Google.com
Červen 2023
Jiří „Lojkyn“ Lojkásek

Z vlastní zkušenosti mohu vřele doporučit. Jednal jsem od nich již s více lidmi a všichni byli ochotní, dovedli pružně reagovat na mé přání, zpracovat více variant pro možnost objektivního srovnání a hlavně vše srozumitelně vysvětlit. Necítil jsem v jednání žádné kličky a nějaké tlačení do tzv."top" produktu apod. Řešil jsem s nimi hypotéku vč. refinancování a taky nakonec vlastně všechny ostatní produkty pojištění nemovitosti, domácnosti, investice...

zdroj: Google.com
Únor 2023
Jiří Rada

Rád bych poděkoval paní Iloně Dufkové za skvělou spolupráci a pomoc při zajištění hypotéky. Vše proběhlo v pořádku a hlavně rychle k mé plné spokojenosti.

zdroj: Google.com
Leden 2023
Kateřina Strýčková

Dobrý den, ráda bych doporučila paní regionální manažerku, Ilonu Dufkovou. Vyřizovala mi hypotéku a je opravdu skvělá. Nejen, že je odbornice, kterou i když v noci vzbudíte, tak si přesně bude pamatovat detaily Vašeho úvěru a nejnovější ekonomické trendy a možnosti, ale je především lidská a proklientsky zaměřena. Před pár lety vyřizovala i hypotéku mojí kamarádky a ta s ní rovněž byla maximálně spokojena.

zdroj: Google.com
Září 2022
Daniel Pfeifer

Chtěl bych moc poděkovat paní Iloně Dufkové a jejímu týmu za vyřizování hypotéky, její refinancování atd. Super komunikace, ochota, vždy skvěle poradí. Paní Dufková mi ušetřila spoustu peněz a starostí, děkuji.

zdroj: Google.com
Květen 2022
Martina Sykorova

Môžem veľmi odporučiť služby p. Dufkove od komunikácie, vysvetlenia až po rýchlosť vybavenia. Dakujem.

zdroj: Google.com
Květen 2022
Vendula Špačková

Máme skvělou několikaletou zkušenost s paní Ilonou Dufkovou. Je to opravdu člověk na svém místě. Vždy profesionální a hlavně lidský přístup. Velmi nám pomohla v zařízení všeho potřebného. Můžeme se na ni obrátit při jakékoli nejasnosti a vždy se setkáme s rychlou odpovědí na všechny naše otázky. Určitě doporučujeme.

zdroj: Google.com
Duben 2022
Lucie Pechová

Máme jen tu nejlepší zkušenost s paní Ilonou Dufkovou. Všechno proběhlo mimořádně rychle a hlavně bez jakýchkoli problémů či zádrhelů. Doporučili nám ji přátelé a potvrdily se všechny pozitivní informace, které jsme měli. Mohu naprosto s klidným srdcem doporučit.

zdroj: Google.com
Prosinec 2021
Alexandra Gurtner

Ráda bych tímto poděkovala paní Ing. Iloně Dufkové, která nám pomohla sjednat hypotéku. Spolupráce s paní Dufkovou byla skvělá, rychlá, efektivní, velmi dobře nám se vším poradila a dávala i informace navíc, na které jsme se přímo neptali. Bez paní Dufkové bychom byli ztraceni! Rozhodně ji doporučuji ke spolupráci.

zdroj: Google.com
Září 2021
Václav Bíza

V Premium Finance jsem jednal s paní Ilonou Dufkovou. Je to člověk na svém místě, profesionál který rozumí své práci a dokáže najít i pro náročného klienta to nejlepší řešení. V případě nejasností aktivně komunikuje, odborně poradí a vše ráda vysvětlí.

zdroj: Google.com
Srpen 2021
Stanislav Beker

Chtěli bychom vyzdvihnout práci paní Ilony Dufkové z pobočky Brno M-Palác - řešíme s ní vše od různých pojištění, přes naši první hypotéku, až po její následné refinancování - ve všech těchto ohledech se na ni můžeme 100% spolehnout. Jak zde bylo již psáno, paní Dufková dokáže najít způsob, radu, nebo nabídne alternativu a to vždy k plné spokojenosti klienta. Stejně tak souhlasíme, že je klientům ochotná pomoci po celou dobu trvání zmíněných produktů. Na závěr bychom rádi mnohokrát poděkovali za veškerou pomoc a všem vřele doporučujeme.

zdroj: Google.com
Červen 2021
Ales Jaros

Velké doporučení pro pí. Ilonu Dufkovou, výborná a rychlá komunikace. Vše potřebné vyřešila ve velmi krátkém čase s pozitivním výsledkem, refinancování hypotéky proběhlo tedy nad mé očekávání.

zdroj: Google.com
Červen 2021
Jan „Pardál“ Pardus

Mockrát děkujeme za několikaletou spolupráci s paní Ing. Ilonou Dufkovou a jejím týmem na pobočce v M-Paláci v Brně. Velmi ochotný, lidský a zároveň profesionální přístup. Jasná volba 5 hvězd pro Premium Finance a tým Ilony Dufkové. I v budoucnu zůstaneme věrni. Děkujeme za nekonečnou míru podpory a trpělivosti!

zdroj: Google.com
Červen 2021
Tibor Kolozsi

Vysoká kvalita služeb, ochota ve všech směrech.

zdroj: Google.com
Červen 2021
Alena Břenková

Skvělá zkušenost s paní Ilonou Dufkovou i celým týmem v Brně v M-Paláci. Za mě top v oboru, vždycky najde tu nejlepší cestu. Pomůže s jakýmkoliv pojištěním i s hypotékou. Všechno vysvětlí, pomůže a hlavně zařídí. Člověk nemusí obíhat donekonečna banky a katastry. Obracím se na ni opakovaně a doporučuji dál ? paní Ilonka je pro klienty k dispozici po celou dobu hypotéky, nestane se že po podpisu smluv prostě "zmizí", jako to obvykle u makléřů bývá. Provede vás celým čerpáním, pomůže vám pohlídat následné podmínky nebo třeba získat výhodnou sazbu pro refinancování. Prostě super prémiové služby.

Celý tým Premium Finance

Připojte se do prémiové rodiny našich spokojených klientů

Našim klientům jsme za uplynulý kalendářní rok zprostředkovali úvěry v objemu

0 000 000 000

Chcete se k nim také přidat?

Odeslat zprávu