Kristýna Dočkalová Kristýna Dočkalová

Kristýna Dočkalová

hypoteční specialista

Po studiu ekonomické školy jsem začala pracovat v realitní kanceláři, kde mi došlo jak jsou reality a finance úzce propojené. Po nějaké době mi začaly být finance bližší a více jsem si uvědomovala jak je to důležité a citlivé téma každého z nás. Mám pochopení pro životní a individuální potřeby klienta. Díky tomu dokážu a dělá mi obrovskou radost, že svým klientům pomáhám plnit jejich sny o vlastním bydlení nebo dosáhnout jiných fin. cílů.

Mé motto

„Vždy je správný čas udělat to, co je správné.”

Ozvěte se mi ještě dnes

Osobní reference mých klientů

ověřené z hodnocení a recenzí Google.com a Firmy.cz

zdroj: Google.com
Srpen 2022
Martin Kravec

Vřele doporučuji spolupráci s Kristýnou Dočkalovou! Nejenže mi zařídila hypotéku s výhodným úrokem a rychlým jednáním, ale také se k ní rád vracím řešit další služby. Hodnotím 5/5.

zdroj: Google.com
Srpen 2022
Michaela Macková

Ráda bych i touto cestou poděkovala paní Kristýně Dočkalové. Velmi si oceňuji jejího přístupu, empatie a férového jednání. Nic pro ni nebyl problém, vše nám poradila a ochotně zařídila. Děkujeme!

zdroj: Google.com
Srpen 2022
Petr Blovský

Chtěl bych zde pochválit vysokou kvalitu a skvělý přístup této firmy. Jmenovitě paní Kristýna Dočkalová mi pomohla s hypotečním úvěrem i refinancováním. Vřele doporučuji každému, kdo hledá perfektní služby.

zdroj: Google.com
Srpen 2022
Kamil Jiránek

Hypoteční úvěr jsem na doporučení přátel řešil s paní Kristýnou Dočkalovou. Její přístup je profesionální, vše řeší rychle a precizně, celý proces proběhl bez problému. Těším se na další spolupráci.

zdroj: Google.com
Červen 2022
Lukáš Čáp

Velice pozitivní zkušenost, rychlé a profesionální jednání. Vřele doporučuji.

zdroj: Firmy.cz
Květen 2022
Roman Čáp

Rychlé a profesionální jednání paní Dočkalové nás mile překvapilo, proto určitě doporučuji!

zdroj: Google.com
Prosinec 2021
Veronika Březinová

Skvělá spolupráce, profesionální komunikace i služby. Doporučuji.

zdroj: Google.com
Září 2021
Marek Baluch

S Premium Fincances spolupracujem uz dlhsiu dobu. Moja kontaktna osoba je pani Kristýna Dočkalová ​ktora mi pomohla uz s 3mi hypotekami. Tymto sa jej chcem podakovat za profesionalny pristup a hlavne velmi prijemne jednanie. Pani Dočkalová vzdy dosledne vysvetli cely proces ako aj poziadavky banky. Da pozor aby bolo vsetky dokumenty boli dolozene vcas a hlavne vie urychlit veci ked je potreba. Tesim sa na dalsiu spolupracu.

zdroj: Google.com
Září 2021
Ilona Nováčková

Kompletně zařízená hypotéka, profesionální přístup, maximální rychlost, ochota a příjemné vystupování. Nyní refinancujeme hypotéku, ladíme pojištění nemovitosti. Za vše moc děkujeme a doporučujeme paní Kristýnu Dočkalovou. Díky......

zdroj: Firmy.cz
Září 2021
Robert Vajdik

Chtěl bych touto cestou poděkovat a hlavně doporučit paní Kristýna Dočkalová. Se společnou spoluprácí se nám podařilo refinancování stávající hypotéky. Díky

zdroj: Google.com
Září 2021
roman fousek

Využil jsem služby této společnosti pro zprostředkování hypotečního úvěru. Na doporučení přátel jsem oslovil hypoteční specialistku paní Kristýnu Dočkalovou (Brno) a nemohl jsem udělat lépe. Paní Dočkalová má velmi profesionální přístup a zařídila vše co bylo třeba a celý proces proběhl bez jakýchkoliv problémů. Zařídila pro mě i pojištění nemovitosti nebo zanesení zástavního práva na katastrální úřad. Spolupráci mohu jenom doporučit.

zdroj: Google.com
Červen 2021
Tomas

Very satisfied with financial services. I've cooperated with Mrs. Dockalova from Brno branch since 2015 and always pleased with results and in some cases it even exceeded my expecations. I would recommend to use Premium Financial Services especially for morgage purpose.

Celý tým Premium Finance

Připojte se do prémiové rodiny našich spokojených klientů

Našim klientům jsme za uplynulý kalendářní rok zprostředkovali úvěry v objemu

0 000 000 000

Chcete se k nim také přidat?

Odeslat zprávu