Reference

Problém s refixaxí na poslední chvíli

Banka se k nám zachovala při refixaci naší hypotéky nehezky, když nám místo snížení úrokové sazby úrokovou sazbu navýšila. Bohužel nás o tom informovali na poslední chvíli, abychom nemohli nic dělat. Díky spolupráci s poradcem z Premium jsme začali promptně situaci řešit a nakonec celou záležitost s refinancováním vyřešili během 7 dnů! Děkujeme za ušetřené peníze.

Řešení nestandardního hypotečního úvěru

Chtěl bych poděkovat poradcům z Premium za maximální servis při vyřizování mého nestandardního hypotečního úvěru. Myslel jsem si, že zvládnu vyřešit financování nemovitosti s refinancováním úvěru v bance, ale po dvou měsících nekončícího dokládání dokumentů byl úvěr zamítnut. V druhé bance to bylo stejné. Díky poradci z Premium jsme vyřešili mé bydlení a ostatní náležitosti během krátké chvíle a bez komplikací. Děkuji!

Finanční plán pro rodinu

Potřebovali jsme vyřešit rodinné finance, protože se nám rozrostla rodina a začali jsme více myslet na budoucnost. Na doporučení známého jsme se setkali s poradcem z Premium, který nám pomohl zrevidovat a sestavit plán pro naše finance do budoucna. Děkujeme za vstřícný přístup a zajímavé tipy, jak naložit se svými penězi. Vždy se na Vás rádi obrátíme a od nás budete dostávat jen ty nejlepší reference.

Financování rekontrukce domu v SVJ

Děkuji za spolupráci při financování kompletní rekonstrukce našeho domu pro společenství vlastníků jednotek. Poradce z Premium nejen, že zvítězil ve výběrovém kole s nejnižšími sazbami hned u dvou bank, ale také za dodatečný servis pro naše členy SVJ.

Premium tým zkušených obchodníků je na trhu finančních služeb více než 10 let a za tuto dobu jsme pomohli tisícům spokojených klientů. Rádi Vás mezi těmito klienty přivítáme.

Napište nám
Kontaktujte nás
+420 776 412 910
Opletalova 1417/25,
110 00 Praha 1 - Nové Město