Pro právnické osoby

Komplexní  finanční služba pro právnické osoby

To jakým způsobem chápeme servis poskytování poradenských služeb v PREMIUM je naprostá upřímnost a otevřenost v poskytování informací.

Co je komplexní finanční služba PREMIUM?

  • Vstupní analýza potřeb firmy včetně zhodnocení cashflow vašeho rozpočtu
  • Revize stávajícího portfolia finančních produktů
  • Návrh či optimalizace situace podle potřeb klienta 
  • Výběr vhodných finančních nástrojů
  • Asistenční servis
  • Právní a analytický servis
  • Zastupování a prosazování zájmů klienta při vyjednávání s finančními institucemi

Oblasti které řešíme:

Financování bytových družstev a společenství vlastníků (DB a SVJ)

S ohledem na naší dlouholetou zkušenost z oblasti práva, realit a developmentu Vám dokážeme poradit nejen se samotným procesem vhodného financování, ale také s asistencí při jednání se členy BD, SVJ. Díky naším exklusivním vazbám na největší finanční domy v ČR Vám dokážeme zařídit bezkonkurenční benefity a úrokové sazby.

Financování developerských projektů

Zkušenosti v tomto segmentu jsou pro nás klíčové. K vytvoření vhodné konkurenční nabídky je potřeba více než jen možnost srovnání  bankovního trhu. Náš tým profesionálů v tomto oboru Vám dokáže ulehčit od zbytečností a tím uspořit spoustu drahocenného času.

Flotilové pojištění vozidel

V naší produktové nabídce pojišťoven dokážeme uspořit výrazné náklady na provoz automobilů. Disponujeme analytickým zázemím, které monitoruje celý pojistný trh.

Pojištění podnikatelských rizik

V podnikání se objevuje veliké množství rizik, které je potřeba identifikovat a zajistit. Naším klientům jsou k dispozici ojedinělé analytické reporty a srovnání pojistných produktů, které zaručuje maximální míru objektivity a úspor.

Benefity pro zaměstnance

Vhodné nastavení firemní kultury přispěje k rozvoji firmy a to, jak vnímají firmu zaměstnanci. Vhodnou motivací můžete přimět klíčové zaměstnance k vyšším výkonům a zároveň ušetřit na firemních výdajích.

Zhodnocení firemních prostředků

Pokud patříte k šťastnějším firmám, které disponují volným kapitálem? Rádi Vám ukážeme správný směr, jak volné prostředky efektivně zhodnotit a zajistit si tak větší finanční rezervu, či zvětšít investiční kapitál.

Premium tým zkušených obchodníků je na trhu finančních služeb více než 10 let a za tuto dobu jsme pomohli tisícům spokojených klientů. Rádi Vás mezi těmito klienty přivítáme.

Napište nám
Kontaktujte nás
+420 776 412 910
Opletalova 1417/25,
110 00 Praha 1 - Nové Město