Pojištění Premium

Problematika pojištění je velmi náročná disciplína, která vyžaduje úzkou specializaci. Ve spolupráci s odborníky na různé oblasti pojišťovnictví zajišťujeme našim klientům vysokou kvalitu služeb i v této oblasti. Správně vybrané a nastavené pojistné produkty jsou spolu s finančními rezervami základním pilířem zabezpečení každé rodiny a majetku.

Díky naší úzké spolupráci s advokátními kancelářemi našim klientům nabízíme bezkonkurenční servis spočívající v auditu jejich současných pojistných smluv a v případě potřeby následné optimalizaci jejich pojistného portfolia jak po stránce nákladové, tak především po stránce právní. Cílem je dosáhnout maximální pojistnou ochranu za odpovídajících cenových podmínek.

Potřeby a cíle klientů se neustále vyvíjí a mění, a proto jsou důležité pravidelné servisní schůzky, jejichž smyslem je udržovat portfolio pojistných smluv aktuální. Pokud dojde k pojistné události, zajišťujeme klientům maximální informační podporu tak, aby dosáhli maximální možné pojistné plnění.

Pokud jste se již v minulosti setkali s tím, že Vám pojišťovna neplnila co měla (životní pojistky, povinné ručení, apod.) postaráme se o to, aby došlo k nápravě této situace. Díky našemu know-how jsme schopni v této oblasti dosáhnout pro naše klienty velmi zajímavých výsledků.

V pojištění jsme připraveni pro Vás řešit:

  • Životní pojištění
  • Majetkové pojištění
  • Povinné ručení
  • Pojištění automobilů a motocyklů
  • Cestovní pojištění
  • Podnikatelské či odpovědnostní pojištění
  • Vymáhání plnění od pojišťoven

Díky široké škále pojistného portfolia od většiny pojišťoven na českém trhu je zaručena nejvyšší možná míra objektivity. Seznam našich partnerů k nahlédnutí zde...

Premium tým zkušených obchodníků je na trhu finančních služeb více než 10 let a za tuto dobu jsme pomohli tisícům spokojených klientů. Rádi Vás mezi těmito klienty přivítáme.

Napište nám
Kontaktujte nás
+420 776 412 910
Opletalova 1417/25,
110 00 Praha 1 - Nové Město